Graj bez rejestracji w Under The Sea
Graj teraz

Under The Sea

  • Betsoft

Z pewnością jednoręki bandyta Under the Sea od firmy BetSoft Gaming pod względem graficznym należy do jednych z najprzyjemniejszych. Jest to maszyna wrzutowa dosłownie wrzucona na dno morza. Zetkniemy się tutaj z morskimi postaciami, zatopionym statkiem, syreną. Under the Sea prezentuje się bardzo dobrze. Wszelkie elementy zostały wykonane w wysokiej jakości, a całość jest świetnie uzupełniana przez dźwięki bąbelków. Warto przy tym dodać, że wszelkie układy wygrywające aktywują miłe dla oka animacje.

Under the Sea jest maszyną wrzutową o układzie 5 na 3. Producenci zdecydowali się w niej na umieszczenie 30 linii wygrywających, których ilość możemy oczywiście modyfikować przed zakręceniem bębnami. Nasz zakład może wynosić od 1 do 150 monet, a jego końcowa wartość uzależniona będzie od wartości monety, w tym wypadku jest to 0.02 - 150 euro.

W Under the Sea jest grą, w której zdecydowano się tylko i wyłącznie na tematyczne symbole na bębnach. Znajdziemy w związku z tym między innymi rekina, błazenka, pokolca królewskiego, a także żółta, zieloną, brązową rybkę. Najwięcej pieniędzy w grze gwarantuje nam postać syreny - do 2000 monet. To jednak nie wszystko, co czeka nas w Under the Sea. W systemie obecne są również 3 symbole specjalne. Małża z perłą to wild, który zastępuje na bębnach wszystkie inne znaki standardowe. Jednocześnie przynosi mnożnik x2, x lub x8. Zatopiony okręt to scatter. gwarantuje on nam 8, 12 lub 15 darmowych spinów. Z kolei 3 symbole skrzyni dają nam rundę bonusową, w której to możemy wygrać określone nagrody, głównie kredyty. Z pewnością dzięki skrzyniom możemy w ostateczności zarobić znacznie więcej niż się spodziewaliśmy.

Nie da się ukryć, że maszyna wrzutowa Under the Sea to wyjątkowa produkcja, dzięki której możemy nie tylko wygrać sporo gotówki, lecz także i dobrze się bawić. Wysokiej jakości oprawa graficzna niewątpliwie wpłynie na nasz komfort gry. Warto zatem sprawdzić możliwości tego video slota.

Graj za darmo Under The Sea

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Under The SeaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe