Graj bezpłatnie w Piggy Fortunes
Graj teraz

Piggy Fortunes

  • Microgaming

Miło jest nam zaprezentować slot Piggy Fortunes. Jest to wideo slot, który został stworzony przez studio deweloperskie Microgaming. Jak doskonale wiecie, ekipa ta odpowiada za łączenie klasycznego jednorękiego bandyty z nowoczesnymi rozwiązaniami, które oferują dla przykładu znaki Wild czy Scatter. Specjalnie dla was sprawdzamy jak prezentuje się ta pozycja, ile możecie dzięki niej wygrać i co jest jej cechami charakterystycznymi. Zapraszamy do lektury.

Po pierwsze w Piggy Fortunes zastosowany został niezwykle prosty i przejrzysty układ planszy 5 x 3, co oznacza pięć kolumn i trzy rzędy. Jackpot klasyczny oferowany przez tytuł to 2 500 żetonów za ustrzelenie najbardziej wartościowej kombinacji. Procent zwrotu do gracza [czyli klasyczne RTP – przyp.red] wynosi tu ponad 96%, co jest wynikiem wykraczającym ponad przeciętną. Sprawia, że wygrywa się często, zarówno niższe jak i wyższe stawki. Dróg do zwycięstwa przygotowano 25 sztuk, stąd też szybko nauczycie się wszelkich panujących tam rozwiązań. Na dole planszy widnieje też pełen spis potencjalnych ruchów: przejście do działu expert i pomocy, stan konta, wybór zwycięskich linii, wartość linii i całego zakładu, gra maksymalna i rzecz jasna SPIN, które wprowadza w grze rozruch.

Wszystko to możecie testować całkowicie za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta. To fikcyjna gotówka, dzięki której ruszają wszelkie mechanizmy. Gra dzięki temu nie będzie miała dla was żadnych niespodzianek. A w tej znajdziecie nie tylko Wild (zmienia znaki na planszy, by dopasować się do ostatecznego wyniku), Scatter dający mnożnik potencjalnych wygranych oraz grę bonusową. Jak zatem sami widzicie Piggy Fortunes nakłania do zabawy wieloma atutami. Pola zapolować i wygrać trochę kasy.

Symbolika jest tu niezwykle oczywista. Nie braknie znaków karcianych od 9 do asa, ale oczywiście najważniejsze są… świnki. To one zapewniają największe nagrody, chociaż polować możecie też na różnego rodzaju domki. Całość jest banalnie prosta, przez co rozgrywka będzie błyskawiczna. Gorąco polecamy wam sprawdzić pełną ofertę tej gierki.

Graj za darmo Piggy Fortunes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Piggy FortunesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe