Graj za darmo na maszynie hazardowej Supe it Up
Graj teraz

Supe it Up

  • Microgaming

Prezentujemy wam bardzo ciekawy i jednocześnie nietypowy slot wideo. Automat Supe it Up to rozwiązanie zaoferowane przez Microgaming. To słynne studio deweloperskie dostarczyło grę, która bazuje na ciekawych zmaganiach kreskówkowych samochodów. Nie są to jednak zwykłe auta, lecz mocno stuningowane i nastawione na niebezpieczne przygody. Przez pewien czas testowaliśmy pozycję, sprawdzając co może zaoferować i jak ciekawa wyda się dla poszczególnych osób. Sprawdźcie wyniki naszych badań!

W Supe it Up gra się dość prosto. Studio zadbało o transparentność wszystkich układów. Dostępnych jest tu 25 zwycięskich linii, a także szablon gry w stylu 5x3, czyli 5 kolumn i 3 rzędów. Zastosowano w środku rozwiązanie Wild, a także Scatter i darmowych spinów. Nie mamy wszak wątpliwości, że głównym atutem gry będzie ogromny jackpot. W tym tytule wynosi on aż 10 000 żetonów! Jeśli chcecie sprawdzić jak się je zdobywa, polecamy skorzystać z wirtualnej waluty. Na jej podstawie sprawdzicie wszelkie potencjalne metody gry, silnik, dźwięki i przyciski.

Na dole gry widnieje stan konta, wartość obstawionych linii, żetonów, maksymalny zakład czy gra przy użyciu przycisku SPIN. Sama plansza zaoferuje wam znaki karciane od 9 do asa, ale również bardziej unikatowe typy, jak wspomniane przez nas pojazdy. Oczywiście warto o znaki Wild na planszy, które zamieniają wszystkie inne (poza scatterami), oddając graczowi większe pole do popisu. Scattery z kolei gwarantują darmowe spiny, które możecie wykorzystać dalej w grze, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Trzeba mieć na uwadze, że free spiny będą o takiej wartości, w jakiej zostały zdobyte. Im zatem wyższe stawki, tym większe potencjalne i dalsze nagrody.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Supe it Up

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Supe it UpZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe