Global Traveler gra wrzutowa online
Graj teraz

Global Traveler

  • PlayTech

Zapraszamy wszystkich łowców przygód do gry w automat Global Traveler. To niesamowita rynkowa pozycja, która pochodzi od studia Playtech. Nakierowana jest głównie na osoby lubiące podróżować. Aczkolwiek mocnym tematem i tym przewodnim, będzie tu jednak potencjalna i ogromna wygrana. Maksymalna kumulacja w wideo slocie to aż 30 000 żetonów. Taka wartość wykracza poza przyjęte standardy, dlatego możecie być absolutnie pewni, że czeka was rajd po wielką kasę.

Jak już wspomnieliśmy, całość nakierowana jest na podróże i ten wątek będzie z wami od początku do końca zabawy. Nie znajdziecie tam klasycznych znaków karcianych, bowiem zastąpione zostaną przez grafiki nawiązujące do konkretnych krajów i miast świata. Będą piramidy, krzywa wieża w Pizie, teatr w Sydney i wiele więcej. Sama plansza co prawda bazuje na niezwykle prostych grafikach, nie wybijających się graficznie, to mimo tego jest przyjazna. Na duże znajdziecie duże logo, po bokach wszelkie zwycięskie układy, których jest łącznie 20. Oczywiście wygrywają wyłącznie te rozwiązania, które ułożone będą od lewej do prawej. Na dole znajduje się ilość obstawianych linii, wartość tej linii i całego zakładu, a także przyciski spinowania czy przejścia do konkretnego menu. Możecie się z tym bez trudu zapoznać w kilka chwil.

Osoby wymagające zapraszamy do gry przy pomocy wirtualnej waluty. Dzięki niej wszystko staje się przejrzyste. Nie ma też konieczności zakładania konta czy składania depozytów. Co bardzo ważne, w Global Traveler znajduje się faza Wild, Scatter, Free Spins a nawet gra bonusowa. Tym samym przygody będą znacznie wydłużone, a wy otrzymacie świetny i mocny produkt. Zachęcamy każdego, zarówno młodych graczy jak i tych z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Global Traveler

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Global Traveler gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe