Great 88 gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Great 88

  • Betsoft

Automat Great 88 to dzieło firmy Betsoft Gaming. Jest to jednoręki bandyta osadzony w klimacie azjatyckim, zwłaszcza w kulturze chińskiej. Nazwa gry wzięła się od liczby 8, która w Chinach uznawana jest za niezwykle szczęśliwą. Zarówno oprawa graficzna jak i dźwiękowa świetnie nawiązują do kultury chińskiej, zwłaszcza obchodów tamtejszego Nowego Roku. Great 88 pod względem stylu, jakości prezentuje się całkiem dobrze, co od razu trzeba zaliczyć jako jeden z plusów tej maszyny wrzutowej.

Great 88 to video slot, w którym zetkniemy się z 5 bębnami oraz 3 rzędami z symbolami. Jak wiele innych propozycji od Betsoft Gaming, również i w Great 88 znajdziemy 30 linii wygrywających, które w tym wypadku są liniami stałymi i ich ilości nie możemy zmieniać. Jeśli chodzi o samą wysokość zakładów, to mamy do wyboru 30, 60, 90, 120 oraz 150 monet. Oczywiście końcowa wartość zakładu będzie uzależniona także od poziomu monety.

W Great 88 spotkamy się z wieloma symbolami. Są to różnego typu znaki i przedmioty chińskie, jak belki z bambusa, zawieszki, postaci niebieskiego i czerwonego smoka, zielona żaba, fajerwerki. W systemie obecny jest również wild, którym są owe fajerwerki. Zastępują one wszystkie inne symbole z wyjątkiem Lucky Boxes, a przy tym również przynoszą całkiem wysokie wygrane - ponad 26 tysięcy monet. Co najmniej 3 Lucky Boxes przynoszą nam określone nagrody. Mogą to być najlepsze symbole na bębnach, Instant wins, Fireckacker Wilds, darmowe spiny lub koło bonusowe. W Lucky Boxes znajdować się mogą także brązowe monety, które zwiększają mnożnik za wygrane: od x2 do x15! Ilość darmowych spinów z kolei waha się między 3 a 25. Koło bonusowe gwarantuje 8 darmowych spinów, mnożnik x5, x10, x20 lub Spin Mega Win Wheel. To może nam przynieść x100, x750 lub nawet x6000 za postawiony zakład!

Great 88 to faktycznie wspaniała gra, w której czekają na nas niezwykle atrakcyjne nagrody. Wygranie aż x6000-krotności stawki może uczynić nas całkiem bogatymi!

Graj za darmo Great 88

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Great 88 gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe