Thunderstruck jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Thunderstruck

  • Microgaming

Już we wstępie wypada zaznaczyć, że automat Thunderstruck jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych slotów od studia deweloperskiego Microgaming. To właśnie ta gra budziła i budzi nadal największe emocje i przyciąga coraz to nowszych graczy. W swojej prostocie pokazała inny obraz nordyckich bogów i możliwości, które powiązane są z wiede slotami. W tej krótkiej recenzji przybliżamy wszystkie najważniejsze czynniki, które nakierowane są na tę pozycje. Jednocześnie przypominamy, że w Thunderstruck zagracie także za darmo. Wszystko za sprawą systemu demo credits, który został wcielony do życia przez studio. Nie trzeba przy tym zakładać konta ani tym bardziej wypełniać formularzy rejestracyjnych. Zagracie tak po prostu. Naturalnie nie wygracie w ten sposób prawdziwych pieniędzy, ale poznacie w pełni system gry.

Thunderstruck to system 5x3, czyli pięciu kolumn i trzech rzędów. Utrzymano gierkę w charakterze nordyckim, aczkolwiek bardzo klasycznym. Nie będzie tu tym samym nowocześnie wyglądającej grafiki. Inna sprawa, że jest to tytuł wiekowy. Na dole znajdziecie ilość posiadanych kredytów, zakładkę experta i pomocy, a do tego obstawione linie, ilość żetonów i wartość końcową zakładu, tak samo jak i potencjalną wygraną. W prawym dolnym rogu widnieje przycisk Spin.

W grze znajdują się znaki karciane od 9 do Asa. Następnie znajdziecie jeszcze pięć ważniejszych i lepiej płatnych symboli, z czego najlepszy będzie młot Thora. Ogólnie samych linii płatnych jest dziewięć. O sukcesie tytułu zadecydował w dużej mierze znak samego Thora, który podwaja wszystkie wygrane, gdy na planszy pojawi się ich piątka, zgarniasz aż 10 000 żetonów. Jest on dodatkowo oznakowany jako Scatter, czyli wymienia inne ustrzelone na planszy oznakowania. W tym slocie występują także… kozy, które zapewnić mogą 15 darmowych spinów, a także mnożniki do 5-krotności postawionej kwoty. To, jak sami widzicie, całkiem sporo dodatków, które uczyniły klasyk bardzo chodliwym i wciągającym tematem. Gorąco zapraszamy do zabawy. Będzie w czym przebierać i po co sięgać.

Graj za darmo Thunderstruck

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Thunderstruck jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe