Plenty O' Fortune darmowy automat online
Graj teraz

Plenty O' Fortune

  • PlayTech

Przed wami kolejny slot od studia Playtech. Tym razem trafiło na Plenty O’ Fortune, które nawiązuje bezpośrednio do opowiadań i legend o garnuszku ze złotem ukrytym na końcu każdej tęczy. Tym samym na pewno traficie tutaj na magiczne istoty. Leprekaun jest oczywiście powszechnie znany, ten jegomość z przedstawianej gry jest wszak wyjątkowo zabawny. Do tej pozycji wprowadza nas ciekawe intro, natomiast na dalszym etapie znajdziecie go pijącego na raz kufel piwa. To ciekawa inicjatywa, która rozbawia, jednocześnie nie dekoncentrując. Propozycja od Playtech daje nam system 5x3 z 20 płatnymi układami na które zapolujecie. Jeśli chcecie poznać je bliżej, podobnie jak i ścieżkę dźwiękową czy mechanikę, spróbujcie swoich sił kompletnie za darmo. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy tym bardziej składania depozytów, również tych najmniejszych. Powodzenia!

Gra oferuje nam prosty, zielony i przyjemny rozkład. Na dole znajdziecie informacje kluczowe, ilość obstawianych linii, wartość zakładu, potencjalną wygraną, maksymalną stawkę, automatyczną grę i naturalnie przycisk rozpoczęcia rozgrywki. Możecie ją po kilku chwilach przerwać sami za pomocą akcji Stop. Jakie znaki znajdziecie w środku? Oczywiście najczęściej te karciane od 10 do asa. Lepiej płatne są wszak Plenty Fortune oraz cztery kolejne, które symbolizują wspaniałe dodatki o które warto walczyć. Jest to kolejno leprekaun, garnek ze złotem, tajemnicza studia i Wild ukryty za tęczą.

Pierwszy z nich zapewni 12 darmowych spinów, które rozegracie w czasie trwania rozgrywki. Dają one przy tym większe wygrane niż normalnie. Garnek z kolei zapewniać będzie Bonus Końca Tęczy, gdzie wybieracie skarby z planszy widocznej na ekranie. Studia zapewnia powiększone wygrane w zależności od tego, ile ich wywalczycie. Magiczna kreatura z kolei uruchamia grę o różnego rodzaju pieniążki, od tego z brązu, przez srebro i złoto. Taka metoda da wam nawet pięciokrotność pierwotnego zakładu. Odkrywajcie wszystkie te tajemnice bez przeszkód. Czekają duże pieniądze i przede wszystkim sporo uśmiechów.

Graj za darmo Plenty O' Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Plenty O' Fortune darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe