Gra hazardowa Pandora's Box
Graj teraz

Pandora's Box

  • NetEnt

Mityczne wystroje są powszechne, ale nie wszystkie warte będą waszej uwagi. Do tych zdecydowanie przyjaznych dla oka zapisać należałoby Pandora’s Box. Ten jednoręki bandyta od Net Entertainment zabawiać was będzie przez długie godziny. Zresztą, co w tym dziwnego, w grze znajdziemy przecież samego Zeusa. A z nim, jak wiadomo, nie ma przelewek. Nastawcie się zatem na układ 5x3 a także dwadzieścia zwycięskich zestawień. Minimalna ilość żetonów na linię to 1, natomiast maksymalna to 4. Nie braknie jackpota i już na wstępie zachęcimy was tym, że wynosi on stałe 10 000 żetonów. Dojdziemy do tego, jak wielką kwotę można dzięki temu uzyskać. Zainteresowani?

W Pandora’s Box znajdziemy greckie hełmy, tarcze, ale także owoce. Jak już wspomnieliśmy, pierwsze skrzypce gra Zeus, największy z bogów. Znajdziemy tam symbole Wild oraz Scatter, które cechują się największą wartością dla graczy. Sięgniecie po darmowe spiny jak i wzmocnienie wyników. Ich wielokrotność doprowadzi nawet do kwoty rzędu 134,700 euro. Za taką kasę będzie można kupić nawet nowy dom. To właśnie w tym tkwi urok gry, jest niezwykła!

Zagracie za darmo, używając wirtualnej waluty, a także za realne pieniądze. To nie jest typowa maszyna wrzutowa, która na celu ma oskubać gracza, to realna możliwość z której grzechem byłoby nie skorzystać.

Graj za darmo Pandora's Box

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Pandora's BoxZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe