Maszyna hazardowa Wild Witches
Graj teraz

Wild Witches

  • NetEnt

Gdy mówimy o tytułach, które powstały w stajni studia Net Entertainment, to Wild Witches bez wątpienia jest pozycją obowiązkową. Maszyny hazardowe online potrafią zaskakiwać i tytuł ten właśnie jest jednym z tych, obok których nie chcemy przechodzić obok. Jest ku temu wiele powodów, które teraz po krótce będziemy chcieli przybliżyć wszystkim zainteresowanym graczom. Ta magiczna pozycja to dwadzieścia linii na które możecie obstawić. Jak bardzo cenicie sobie świat wirtualny, w którym zdarzyć się może wszystko? Spróbujcie za darmo i cieszcie tak swoje oczy jak i pozostałe zmysły.

Wild Witches zapewnia kilka szalonych dodatków. Księga z czarami to symbole Wild, które zamieniają wszystkie znaki na każdej linii, a do tego gwarantuje podwójne wygrane. Dostępny jst również symbole Witchy Wild, który jeśli padnie w trzeciej kolumnie odkrywa przed nami kolejne wielkie premie. Trzy bądź więcej kotły z magicznymi wywarami uruchamiają rundę darmowych spinów. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta faza gwarantuje trzykrotnie większe wygrane niż standardowo.

To niebywałe doświadczenie prowadzi nas ostatecznie do konkluzji, w której znajdziemy potencjalne wygrane rzędu 120 000 żetonów. Za taką kwotę można sobie kupić najnowszej klasy samochód. Na maszynach online można jak widać wygrać potężne kwoty i tego wam właśnie życzymy. Wild Witches zachęca, my również.

Graj za darmo Wild Witches

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Wild WitchesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe