Mermaid's Pearl jednoręki bandyta online
Graj teraz

Mermaid's Pearl

  • Novomatic

Mermaid's Pearl to przykład gry typu jednoręki bandyta, która została wykonana przez studio Novomatic. Jest to klasyczne i standardowe dzieło tej firmy, w którym znajdziemy szereg zastosowań, łącznie z panelem, które możemy spotkać także i w innych grach. Tutaj mamy do czynienia ze światem podwodnym i syreną, która żyje w świecie pełnym podwodnych skarbów. Te skarby tylko czekają na nas.

Mermaid's Pearl to gra hazardowa, w jakiej spotkamy niezwykle popularny system rozgrywki. Składa się on z 5 bębnów oraz 3 rzędów, na których to rozmieszczonych zostało przez twórców 9 linii wygrywających. W połączeniu ich z poziomami zakładu mamy do wyboru mniejsze jak i większe stawki na pojedyncze zakłady. W grze tej oczywiście znajdziemy różnorodne symbole, których zadaniem jest gwarantowanie nam mniejszych lub większych wygranych. Jest to 5 znaków prezentujących zwierzęta morskie, a pozostałe 6 to symbole karciane od asa do 9. najbardziej opłacalne są symbole raka i żółwia dające 750 monet lub w trybie wild 1500.

Ten slot hazradowy posiada oczywiście symbole wild oraz scatter. Wild jako tytułowa syrena gwarantuje nam zastępowanie innych znaków na bębnach oraz aż do 9 tysięcy monet wygranej. Scatter jako skrzynie ze skarbem w przypadku 3 wylosowanych symboli dają nam 15 darmowych spinów oraz w ramach rundy bonusowej potrójny mnożnik wygranej.

Graj za darmo Mermaid's Pearl

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Mermaid's Pearl jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe