Pink Elephants jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Pink Elephants

  • Thunderkick

Slot Pink Elephants to jedna z niezwykłych propozycji od Thunderkick. To studio deweloperskie od dłuższego już czasu dostarcza nam słynne wideo gierki do kasyn internetowych. Nie inaczej będzie w tym przypadku, gdzie natraficie na jedną z ciekawszych pozycji zarówno w kontekście mechaniki jak i samego układu graficznego. Sam tytuł nawiązuje do dzikiego życia i… różowych słoni, które zresztą będą tutaj głównymi bohaterami. Specjalnie dla was sprawdzamy slot i oceniamy wszystkie jego mocne strony.

Należałoby zacząć od jednego z ciekawszych rozwiązań. W Pink Elephants wykorzystuje się bowiem planszę w stylu 6 bębnów oraz 4 rzędów, co jest bardzo nietypowe i innowacyjne. Niewiele gier na świecie zaoferuje wam taki pomysł, tym bardziej, że zaimplementowano tutaj aż 4 096 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. Gra zagwarantuje bardzo ciekawe rozwiązania rozrywki od wyboru stawki przez wartość żetonu po automatyczną grę, która pomoże wam w przypadku, gdy na chwilę musicie odejść od komputera lub smartfonu, a chcecie jednocześnie kontynuować rozgrywkę.

Symbolika w grze zaczyna się od znaków karcianych, od 9 aż do asa rzecz jasna. Lepiej płatne są cztery kolorowe zwierzątka oraz oczywiście tytularny słoń z największą wygraną w tym standardowym zakresie. Mocną stroną będą tu oznakowania dodatkowe: Wild oraz Scatter. Pierwszy wymienia wszelkie inne grafiki z planszy, z kolei drugi włączy grę bonusową, na podstawie której otrzymacie zestawy darmowych spinów. Mogą one być aktywowane także w tej właśnie fazie dodatkowej. Jest ich maksymalnie 19 sztuk, aczkolwiek odnawianie będzie tu możliwe do wykorzystania.

Na deser pozostawiono także rozwiązania Mystery Scatter Symbol oraz kolejną grę bonusową, która polega na wypełniania odpowiedniego znacznika, na podstawie którego zyskacie większe środki finansowe. Jeśli ten opis wciągnął was wystarczająco, gorąco polecamy sprawdzić Pink Elephants przy użyciu darmowej waluty. To fikcyjna gotówka, która pozwala na poznanie mechanizmów bez konieczności zakładania nowego konta czy też składania depozytów. Ciekawe urozmaicenie przed startem gry na poważnie.

Graj za darmo Pink Elephants

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Pink Elephants jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe