Royal Roller darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Royal Roller

  • Microgaming

Trafiliście na krótką recenzję gry Royal Roller. Specjalnie dla was opisujemy tytuł i wskazujemy na wszystkie jego mocne strony. To pozycja w całości wyprodukowana i wdrożona przez Quickfire, czyli studio podległe Microgaming. Jest to oczywiście pewniak odpowiednio wysokiej jakości, którą dobrze jest sprawdzić na własnej skórze. Wszystkie zainteresowane osoby mogą sprawdzić tytuł za pomocą demo credits, czyli wirtualnej waluty. Pozwala ona przetestować mechanizm, ścieżkę dźwiękową i ogólnie grafikę, bez konieczności rejestracji czy składania depozytu, nawet tego najniższego. W ten sposób nie da się wygrać realnej gotówki, o czym warto pamiętać, jednakże nie o ten motyw przecież nam teraz chodzi.

Jeśli chodzi o grę, ta dostarcza nam system 5x3, czyli pięciu kolumn i trzech rzędów. Płatnych jest 25 układów i każdy z nich możecie osobno obstawić. Widzicie taką opcję na dole ekranu, gdzie dodatkowo znajduje się ilość żetonów, maksymalny zakład czy ogólny bilans jaki posiadacie w danej chwili. Przycisk spinowania dostępny jest w prawym dolnym rogu.

Sama gra nawiązuje do kasyna i rozrywki związanej z kartami czy pozycjami stołowymi. Stąd znajdziecie symbole od 9 do Asa, a także kulki z bingo, domino, żetony, kary i znak Royal Roller czy Wild. Symbole Scatterów pojawiają się na polach od 2 do 5 i mogą zapewnić 5 darmowych spinów. Tym samym zagracie dalej bez ponoszenia kosztów, dodatkowo wszystkie gry będą dodatkowo mnożone. Atrakcją są też znaki Wild, które zamieniają wszystkie inne na polu, poza tymi oznakowanymi jako Scatter, co jest klasycznym rozwiązaniem do którego się przyzwyczailiśmy.

Jak zatem widzicie, szata graficzna jest uproszczona, aczkolwiek nawiązuje bezpośrednio do rozrywki, którą lubimy najbardziej. Gorąco polecamy wam zagrać, szczególnie, że przy układzie pięciu zestawów karcianych sięgniecie po jackpot w wysokości 1 000 żetonów. Oczywiście opcji jest znacznie więcej, ale wszystkie je poznacie bezpośrednio przechodząc do gry i tam rozgrywając daną partię. Quickfire zaprasza – jest warto!

Graj za darmo Royal Roller

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Royal Roller darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe