Untamed Giant Panda graj za darmo
Graj teraz

Untamed Giant Panda

  • Microgaming

Untamed Giant Panda automat to gra typu jednoręki bandyta, którą moglibyśmy zaliczyć do klasyki automatów online. Jest to cenione dzieło znanego an rynku dewelopera - firmy Microgaming. Jak sama nazwa wskazuje, bohaterem tej produkcji jest panda. Jej wizerunek w kilku różnych postaciach będzie pojawiać się na bębnach. Warto dodać, że bębny znajdują się na tle lasu pełnego bambusa. Do tego dochodzi prosta oprawa dźwiękowa, która stanowi tylko dodatek do samej rozgrywki. Warto również dodać, że również i sama szara graficzna jest niezwykle prosta, przez co Untamed Giant Panda spodoba się miłośnikom prostych automatów online.

Mamy tutaj do czynienia z klasycznym video slotem składającym się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Jak to często przystało na dzieła Microgamingu, dostajemy tutaj do dyspozycji aż 243 sposoby na wygraną. W systemie gry znajdziemy standardowe symbole karciane A, K, Q, J, 10, które przynoszą mniejsze wygrane. Obok nich dostępne są wspomniane znaki związane z tytułową pandą. Jest to dorosła panda, małe zwierzę, panda w lesie, jak i widok chińskich gór, w których żyją pandy. Na bębnach pojawiają się również specjalne symbole wild oznaczone nazwa gry Untamed Giant Panda. Są one w stanie zastępować wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Bardzo ciekawym zabiegiem jest kolekcjonowanie symboli wild. Jeśli w trakcie rozgrywki nie zostaną połączone z innymi symbolami w celu utworzenia wygranego układu, lądują tuż poniżej bębnów. pod każdym bębnem znajduje się okno na 4 takie symbole. Jeśli je uzupełnimy, to automatycznie przy następnym obrocie zamieni się on w wild na bębnie.

Sacatter jako symbol oka jest w stanie przynieść nam darmowe spiny. Musimy wylosować co najmniej 3 takie symbole na bębnach. Od 3 do 5 takich znaków przyniesie nam zawsze 10 darmowych spinów. W trakcie darmowej gry na ekranie pojawić się może briliant Wilds, z którym wiążą się całkiem wysokie wygrane. W trakcie gry w Untamed Giant Panda możemy skorzystać z opcji gamble, w trakcie której zaryzykujemy podwojenie swej wygranej stawki.

Graj za darmo Untamed Giant Panda

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Untamed Giant Panda graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe