Wild Hunter maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Wild Hunter

  • Playson

Slot Wild Hunter jest doskonałym przykładem na automaty Playson. To studio deweloperskie przygotowuje gry, które w całości oparte są na niezwykłych mechanizmach, wspartych przez wspaniałą grafikę i animacje. Historia, którą odkryjecie tu na planszy pokazuje nam umięśnionego Indianina obok wielkiego totemu, który symbolizował ten niezwykły lud. Na początku nie jest jeszcze wiadome z czym wiąże się ten aspekt. Klimat tradycji i natury jest tu wszechobecny, dlatego przy użytej grafice i nowoczesnym technologiom będzie to coś dla prawdziwych łowców okazji. Specjalnie dla nich recenzujemy slota i sprawdzamy dlaczego warto w niego pograć.

Sama mapa wykorzystuje system 5-bębnowy z 3 rzędami, aczkolwiek innowacyjnym pomysłem jest tu animacja postaci stojącej bezpośrednio obok planszy. Doskonałe animacje będą z wami przez cały czas. Wypadające symbole trafiają do nas w klasyczny sposób z góry do dołu, co nadaje niezwykłego uroku całej tej pozycji. W dole planszy znajdziecie dodatkowo odnośniki do menu, stan konta, wybór stawki zakładu, a także przycisk spinu automatycznego oraz po prostu rozruchu gry.

Zwycięża tu 9 dróg na które można typować. Podstawowymi symbolami są tu karcianki, których naliczymy pięć sztuk (10 – As). Do tego dochodzą znaki bonusowe, w tym totem, tomahawk czy też bizon, które odpowiadają za wszlkiej maści premie. Gra dodatkowo oferuje prawdziwy ogrom opcji premiowych, od systemu Wild przez symbol Bonusu. Gwarantuje on fazę respin, gdzie zgarnąć można do 20 darmowych spinów.

Bęben, sokół i namiot są tu dobrze płatne, ale to nie one chodzi przede wszystkim. Wspomniany tomahawk pojawia się tylko na 1 bębnie, a bizon na ostatnim. To one będą tu odpowiadać za uruchomienie darmowych spinów. Co ciekawe, wystarczą tylko po jednej sztuce, by aktywować ten system.

Grę naturalnie przetestujecie za darmo, co jest wielkim atutem i rozsądnym podejściem studia Playson. Nie trzeba przy tym rejestrować nowego konta ani tym bardziej dokonywać depozytu. Pograć można do woli, aż nauczycie się systemu zgodnie z waszymi oczekiwaniami.

Graj za darmo Wild Hunter

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Wild Hunter maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe