Automat do gry Throne of Egypt
Graj teraz

Throne of Egypt

  • Microgaming

Automat Throne of Egypt to gra, która powiązana jest z czasami starożytnego Egiptu, który władany był przez potężnych władców. Sama plansza zatem będzie bardzo mocno nakierowana na kraj i okres, z którym powiązany jest ten intrygujący i wciągający temat. Taka tematyka sprawiła, że studio Microgaming opracowało kilka ciekawych rozwiązań, które teraz dla was będziemy chcieli sprawdzić. Deweloper zadbał bowiem o innowacyjność i odstąpił od klasycznego podejścia do tematu, z którego możecie go kojarzyć. Dlatego też zapraszamy gorąco do lektury i życzymy pokaźnych wygranych.

Jak w ogóle prezentuje się ten tytuł? Throne of Egypt wykorzystuje układ 5 kolumn i 3 rzędów, co jest najbardziej popularnym rozwiązaniem na świecie. Do tego dochodzi 25 zwycięskich układów, które zawsze liczone będą od lewej do prawej strony. Jeśli jesteście zainteresowani jak każda ścieżka wygląda, wystarczy po lewej lub prawej stronie najechać myszką na wskazaną cyfrę. Całość wyświetli się automatycznie. Znajdziecie w tym konkretnym tytule także fazy Wild, Scatter, darmowych spinów oraz grę bonusową, stworzoną właśnie z myślą o tym tytule. Wysoki jakcpot na 5 000 żetonów również kusi, bo wystarczy sobie wyobrazić kumulację przy maksymalnej stawce, by zgarnąć naprawdę sporo.

Na dole planszy znajdziecie wszelkie pożądane opcje, od informacji, przez grę automatyczną, balans konta, przycisk wyboru linii i stawki na żetony. Jest też opcja hazardu, która pozwala podwajać każdy wygrany wynik. Wśród symboli brakuje tych karcianych, dlatego gra nakierowana jest na ekskluzywność i własne znaki. Są to skarabeusze, bóstwo RA, ptaki, symbole egipskie, są też żądni władzy i prestiżu możnowładcy. Wyliczać można w nieskończoność, aczkolwiek najważniejsze dla was będzie na pewno polowanie na Wild, czy Scatter z darmowymi spinami.

Grę można bez trudu przetestować z wykorzystaniem darmowych spinów. Jedyne co trzeba zrobić, to przejść do tytułu i zagrać przy użyciu demo coins. Są nieograniczone zarówno czasowo jak i ilościowo, pogracie sobie bez trudu przed startem dania głównego.

Graj za darmo Throne of Egypt

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Throne of EgyptZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe