Automat hazardowy Avalon II online
Graj teraz

Avalon II

  • Microgaming

Avalon 2 Slot to ciekawa propozycja ze strony studia Microgaming. Jest to sequel niezwykle cenionej gry hazardowej, która stała się wielkim hitem w licznych kasynach internetowych. Po raz kolejny mamy tutaj do czynienia z motywami magów, królów, rycerzy, królestwa. Zadaniem graczy jest odnalezienie świętego Grala, który przyniesie im bogactwo. Gra pod względem graficznym prezentuje się całkiem dobrze. Szczególne wrażenie robią animacje załączające się w chwili wylosowania układu wygrywającego.

Avalon 2 to klasyczny video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Microgaming zdecydowało się na wprowadzenie tu znanego u nich systemu 243. Oznacza on aż 243 sposoby na wygraną. Nie mamy tutaj szerokiego pola do wyboru pod względem wysokości stawek, dlatego też możemy bez obaw ryzykować za maksymalne kwoty, które nie są tu zbyt wysokie.

W Avalon 2 zetkniemy się z różnorodnymi symbolami. Standardowymi i najczęściej spotykanymi na bębnach są symbole karciane, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Przynoszą one nam jednak niższe wygrane. Na więcej liczyć możemy dzięki symbolom związanym z tematyką gry. Jest to czarny rycerz, Morgan, Ginewra, Merlin, Król Artur. To jednak nie koniec, gdyż w tym video slocie obecne są symbole specjalne jak logo gry Avalon II. Jest to wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem kielicha oraz pani z jeziora. Jednocześnie przyniesie nam do 100 monet. Pani z jeziora to rozszerzający się wild, który występuje na 3 bębnie. W czasie gry na bębnach pojawić się może specjalny Merlin, który przynosi nam dodatkowe środki lub też zwiększony mnożnik za grę.

W systemie obecny jest także święty Graal. Uruchamia on specjalną grę bonusową, w której możemy wygrać nawet do 480 tysięcy monet! Oprócz tego w toku gry możemy otrzymać wybraną ilość darmowych spinów. Gra zawiera szereg dodatkowych bonusów, z których każdy przynosi inne nagrody.

Avalon 2 to niezwykle popularny automat online, dzięki któremu można wygrać całkiem spore pieniądze.

Graj za darmo Avalon II

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Avalon II onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe