Graj bez depozytu w Magic Of The Ring
Graj teraz

Magic Of The Ring

  • Wazdan

Przenieśmy się na chwilę do świata magii i średniowiecznych czynów, gdzie umiejscowiono slot Magic of the Ring. Jest to produkcja Wazdan, która w bardzo atrakcyjny sposób prezentuje otoczenie czarów i wszystkich aspektów, które znaliście do tej pory z filmów historycznych. Taka ciekawa implementacja wiąże się nie tylko z charakterystycznym układem, ale również z ciekawymi możliwościami finansowymi. O tym jednak napiszemy w dalszej części naszego krótkiego tekstu. Zapraszamy was do lektury i życzymy udanej zabawy.

Cała produkcja mieści się na planszy w stylu klasycznym, to jest z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Jest to rozwiązanie obecnie najpowszechniejsze i sprawdzone przez setki tysięcy graczy z całego świata. W tym przypadku powiązano je z 20 zwycięskimi liniami. To na nie polują gracze w czasie rozgrywki. Minimalne i maksymalne stawki będą tu odpowiednie dla każdego rodzaju graczy, jednakże produkcja nakierowana jest przede wszystkim na stonowany rozwój, na co wpływ ma także podstawowy jackpot, który wyniesie 50 000 żetonów. RTP pozostaje tu nieznane, danych nie udostępniono.

Plansza jest bardzo mroczna, nawiązuje przede wszystkim do średniowiecznych zamków i przesądów. Po lewej stronie umieszczono zwycięskie układ, które mogą wam pomóc w zapoznaniu się z systemem rozgrywki. Na dole z kolei dostępny jest wgląd w menu, a także wybór linii, żetonów, wartość maksymalna gry i naturalnie przycisk samego rozruchu, tj. Spin. Jeśli interesują was symbole, to dostępne są karcianki do asa włącznie, ale też tarcza z toporem, smok, zamek czy też czarnoksiężnik. Naturalnie najatrakcyjniejsze z poziomu gry będą znaki dodatkowe. W tym przypadku nie brakuje Scatterów. Będą one odpowiedzialne za uruchomienie fazy darmowych spinów. Otrzymacie ich 10 sztuk do wykorzystania. Dodatkowo Wazdan zdecydowało się wprowadzić pewne urozmaicenie, które polega na rozwoju Scatter na całą kolumnę, jeśli symbol bonusu pojawi się w tej właśnie fazie.

Całość bez trudu przetestujecie za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta. Polecamy Magic of the Ring.

Graj za darmo Magic Of The Ring

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Magic Of The RingZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe