Automat hazardowy Hidden bez rejestracji
Graj teraz

Hidden

  • Elk Studios

Slot Hidden jest jednorękim bandytą wykreowanym przez firmę ELK Studios. Już z samego intro jesteśmy w stanie się dowiedzieć, że ten automat online opowiada nam historię brytyjskich odkrywców, którzy przybywają do Egiptu w celu zbadania skarbów Faraonów. Dlatego tez cała gra stworzona została w klimatach egipskich. Jest to całkiem interesujący video slot z dobrze dobranymi i wykonanymi symbolami jak i całą otoczką graficzną.

W Hidden zetkniemy się z 5 bębnami oraz 4 rzędami symboli, co nie jest tak częstym widokiem w przypadku maszyn wrzutowych. Gra Hidden nie posiada określonych linii wygrywających. znajdziemy w niej za to 178 ways to win, co sprawia, że zyskujemy znacznie większe szanse na utrafienie mniejszych lub większych wygranych. W tym automacie producent dał nam do dyspozycji 12 automatycznych stawek za pojedynczy obrót. Możemy wybierać między kwotami od 0.20 do 100 euro. W standardzie na produkcje ELK Studios, możemy także w toku gry wybrać jedną z kilku zaprogramowanych strategii gry.

Hidden posiada 9 standardowych symboli, które mogą się pojawiać na bębnach. Są to symbole figur karcianych A, K, Q, J oraz 10, które wyglądają niczym egipskie hieroglify. Ponadto w systemie obecny jest Sfinks, wielbłąd postać chłopca oraz starszego odkrywcy. Te dwa ostatnie symbole przynoszą nam między 150 a 1000 monet. W Hidden znajdziemy również symbole specjalne. Wild zastępuje wszystkie inne znaki na walcach z wyjątkiem szkła powiększającego. Ono z kolei daje nam na starcie 5 darmowych spinów. Podczas gry bonusowej każde kolejne szkło to jeden dodatkowy darmowy spin. Ciekawą opcją jest również Flashback Respin. Podczas rozgrywki trzy środkowe bębny zostają zakryte przez sticky wilds, co zwiększa nasze szanse na wygrane.

Nie da się ukryć, że Hidden to całkiem ciekawa gra hazardowa online. Jej sporą zaletą jest jackpot w wysokości 215 tysięcy monet. Do tego dochodzą darmowe spiny, gry bonusowe, miłe dla oka symbole. Warto wobec tego sprawdzić możliwości tego jednorękiego bandyty.

Graj za darmo Hidden

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Hidden bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe