Golden Sphinx jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Golden Sphinx

  • Wazdan

Automat Golden Sphinx to niezwykle barwna historia od studia deweloperskiego Wazdan. Przeniesiemy się do magicznej krainy, gdzie z popiołów odradza się sfinks, znany wam na pewno z licznych legend i bajek, zasłyszanych chociażby od rodziców. Spodziewajcie się zatem urokliwego i przyjaznego interfejsu, który wciąga od pierwszej minuty. Mówimy tu o 5 bębnach i 3 rzędach, a także zaimplementowanych na nich 20 zwycięskich liniach. To właśnie o nie walczyć będą gracze przy każdym kolejnym zakręceniu. Stawki minimalne nie będą wymagające, natomiast jackpot początkowy i bazowy wynosi dokładnie 100 000 żetonów. Nie jest znany poziom RTP, dlatego współczynnik wygranych musicie odkryć bezpośrednio poprzez własne próby.

W Golden Sphinx wszelkie podziały są bardzo jasno widoczne. Na górze znajdziecie logotyp, po lewej stronie linie na które można polować. W dolnej części z kolei widnieje menu, automatyczna gra, wybór stawki i przycisk rozpoczęcia rozrywki. Jest to przejrzyste i już po kilku zakręceniach z łatwością wczujecie się w to wyzwanie. Jak to w wygląda w zakresie oferowanych znaków? Sytuacja jest dość prosta. Głównie są to karcianki, utrzymane w starożytnym klimacie do asa włącznie. Do tego dochodzi znak skarabeusza czy też wszelkie te, które można skojarzyć z Egiptem swojego czasu. Tym samym nie braknie bóstw i przepowiedni.

Znaczki są tu niezwykle atrakcyjne graficznie, natomiast tymi najbardziej wartościowymi będzie złoty sfinks. Do tego dochodzi oczywiście Scatter. Druga z nich może uruchomić system darmowych spinów, których będzie nawet 15 sztuk, a wygrane automatycznie się potroją. Wild z kolei zamienia wszelkie inne grafiki z planszy, pomagając graczowi wygrywać więcej i częściej.

Połączenie Wild i Scatter świetnie się tu zgrywa. Jeśli jesteście zainteresowani Golden Sphinx, gorąco polecamy zagrać w niego za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, czyli fikcyjna gotówka. To pieniądze, które nie są ograniczone, nie wymagają rejestracji czy też składania depozytu. Oczywiście w ten sposób nie da się wszak wygrać prawdziwej gotówki.

Graj za darmo Golden Sphinx

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Golden Sphinx jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe