Automat hazardowy Lucky Twins za darmo online
Graj teraz

Lucky Twins

  • Microgaming

Kultura wschodu jest niezwykła i absolutnie wyjątkowa. Dlatego też Microgaming po raz kolejny robi ukłon w jej stronę, tworząc slota Lucky Twins. Nie jest to jednak klasyczny typ, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Doskonale zaimplementowano tu nowe technologie, dzięki czemu szata graficzna jest ciekawsza, bardziej barwny, a gracze otrzymują produkt, który może wciągnąć na całe godziny udanej rozrywki. Z tej też okazji przygotowaliśmy dla was prezentację i krótką recenzję, która pozwoli właściwie wdrożyć się w ten temat. Zapraszamy do lektury i ponownie życzymy wam jak największych wygranych.

Poznając slot Lucky Twins dobrze jest już we wstępie nadmienić, że wykorzystuje on system 5x3, czyli 5 kolumn i 3 rzędów. To standardowe i przejrzyste rozwiązanie, które w tym przypadku oddało nam 9 płatnych, czyli zwycięskich układów. Na nie będziemy polować. Początkowa stawka na żeton nie jest niska, dlatego kierujemy gierkę przede wszystkim do tych, którzy lubią inwestycje, niekoniecznie długie. Maksymalny jackpot się wszak opłaci, bowiem przewidziano 1 250 żetonów dla kogoś, kto sięgnie po pełną kumulację. Mocnym atutem będzie też implementacja symboli Wild oraz Scatter, które świetnie urozmaicają grę.

Uwaga! Pamiętajcie, że Lucky Twins możecie testować za darmo. Wystarczy przejść do gry i cieszyć się fikcyjną, nieograniczoną gotówką. Z jej użyciem poznacie pełne możliwości mechaniki, a także dźwięki, faq czy symbole znajdujące się w produkcji Microgaming. A jak wygląda sama rozgrywka? Kręcące się kolumny dostarczają symbole karciane, aż do asa, do tego fajerwerki, złote kapelusze czy worki ze złotem. Symbole Wild zamieniają inne z planszy, natomiast Scattery odpowiadają za powiększanie potencjalnych wygranych. Jest tu o co walczyć.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Lucky Twins

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Lucky Twins za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe