Bars and Stripes automat online za darmo
Graj teraz

Bars and Stripes

  • Microgaming

Miło jest nam zaprezentować grę Bars and Stripes. Jest to wideo slot, który został stworzony przez studio deweloperskie Microgaming. Jak doskonale wiecie, ekipa ta odpowiada za łączenie klasycznego jednorękiego bandyty z nowoczesnymi rozwiązaniami, które oferują dla przykładu znaki Wild czy Scatter. Specjalnie dla was sprawdzamy jak prezentuje się ta pozycja, ile możecie dzięki niej wygrać i co jest jej cechami charakterystycznymi. Zapraszamy do lektury.

Po pierwsze w Bars and Stripes zastosowany został niezwykle prosty i przejrzysty układ planszy 5x3, co oznacza pięć kolumn i trzy rzędy. Jackpot klasyczny oferowany przez tytuł to 5 000 żetonów za ustrzelenie najbardziej wartościowej kombinacji. Procent zwrotu do gracza [czyli klasyczne RTP – przyp.red] wynosi tu ponad 95,5%, co jest wynikiem nieznacznie wykraczającym ponad przeciętną. Sprawia, że wygrywa się często, zarówno niższe jak i wyższe stawki. Dróg do zwycięstwa przygotowano 25 sztuk, stąd też szybko nauczycie się wszelkich panujących tam rozwiązań. Na dole planszy widnieje też pełen spis potencjalnych ruchów: przejście do działu expert i pomocy, stan konta, wybór zwycięskich linii, wartość linii i całego zakładu, gra maksymalna i rzecz jasna SPIN, które wprowadza w grze rozruch.

Wszystko to możecie testować całkowicie za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta. To fikcyjna gotówka, dzięki której ruszają wszelkie mechanizmy. Gra dzięki temu nie będzie miała dla was żadnych niespodzianek. A w tej znajdziecie nie tylko Wild, który zmienia znaki na planszy, by dopasować się do ostatecznego wyniku, Scatter dający mnożnik potencjalnych wygranych oraz grę bonusową. Jak zatem sami widzicie Bars and Stripes nakłania do zabawy wieloma atutami. Pola zapolować i wygrać trochę gotówki.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Bars and Stripes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Bars and Stripes automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe