Graj bez rejestracji w Magic Slots
Graj teraz

Magic Slots

  • PlayTech

Przed wami krótka recenzja gry Magic Slots. To propozycja rynkowa, która została stworzona i wdrożona przez studio deweloperskie Playtech. Jest szalenie charakterystyczna. Wszystko za sprawą ciekawego układu potrójnego bębna, który zawsze pokazuje na planszy tylko jeden wynik. Nawiązuje bezpośrednio do świata magii i czarów, jakie często oglądamy w tv, a jakie kojarzą się szczególnie z licznych filmów. Jest mgiełga tajemnicy, aczkolwiek wszystko to usnute jest dodatkowo pokaźnymi, potencjalnymi wygranymi jakich możecie się spodziewać. Zacznijmy od tego, że naturalnie polecamy wam przetestować opcję przy użyciu wirtualnej waluty. Pozwala ona sprawdzić układy graficzne, mechanikę czy ogólnie, styl gierki, co potem przerzuci się na skuteczniejsze typowanie za prawdziwe pieniądze. W Magic Slots zagracie zatem za darmo. Nie ma przy tym potrzeby tworzenia konta czy tym bardziej składania jakiegokolwiek depozytu, nawet tego najniższego. Jeśli zatem chcecie sobie przypomnieć klasyczne sloty z lat 90-tych, powinniście zwrócić uwagę również i na tego.

Znajdziecie w nim kilka symboli, przede wszystkim kostki do gry. Już nawet za dwie sztuki zgarniecie odpowiednią ilość żetonów. Do tego dochodzą bary, nawet pojedyncze, aczkolwiek znajdziecie podwójne i potrójne. Im więcej ich na planszy, tym więcej wygracie, dlatego radzimy wypatrywać właśnie tego rozwiązania. Najważniejsze są potrójne kostki, pierścienie oraz rękawice z kapeluszem z którego magik zwykł wyciągać królika. W tym przypadku wygracie nawet 1 000, 2 000 i 3 000 żetonów. Maksymalny jackpot wygląda zatem atrakcyjnie i sporo na tym zyskacie.

Co bardzo wciągające, gdy wylosujecie potrójny kapelusz, uruchomiona zostanie gra bonusowa, owiana mgiełką tajemnicy. Spróbujcie śmiało, aczkolwiek pamiętajcie, że polowanie na nią może być uciążliwe – ten układ nie wypada za często. Sama plansza dodatkowo pokazuje wam wartości zakładów, w tym ten maksymalny, to właśnie dzięki niemu potencjalne wygrane się zwiększają. Polecamy i życzymy wam udanych łowów. Magic Slots jest proste, może się jednak okazać tak, że jeszcze w taką pozycję nie graliście nigdy!

Graj za darmo Magic Slots

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Magic SlotsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe