Darmowa gra hazardowa Prime Property
Graj teraz

Prime Property

  • Microgaming

Zapraszamy was do zapoznania się z recenzją gry Prime Property. To tytuł oferowany przez studio Microgaming, który bezpośrednio nawiązuje do… pośrednictwa w sprzedaży domów! To właśnie tematyka przeprowadzek będzie tu motywem przewodnim. Nie trzeba być jednak fanem zmian, by skusić się na rozgrywkę właśnie w tej pozycji. Dlaczego? Postaramy się wam wyjaśnić wszystko w tym krótkim tekście, sprawdzając każdą mocną stroną, którą napotkaliśmy poprzez godziny rozrywki spędzone w grze.

Prime Property opiera się o najpopularniejszy system 5 kolumn i 3 rzędów, co samo w sobie zapewnia prostą i ciekawą zabawę. Do tego dochodzi 40 zwycięskich układów, których natychmiastowo się nauczycie, czy też jackpot podstwowy, wynoszący tu 2 000 żetonów. Znajdziecie w tytule fazę Wild, Scatter a także darmowe spiny, z czego zresztą słynie studio Microgaming. Sama gra jest niejako odstępstwem od tego, co najczęściej oferuje deweloper, nie ma tu zatem klasycznych owocówek, powiązanych z jednorękimi bandytami. Na planszy widnieje duże logo, a także wszelkie dodatkowe opcje wyboru gry: wartość zakładu na linię, ilość obstawianych linii, konkretna stawka spina, gra za maksimum i oczywiście przycisk SPIN. Zainteresowani mogą to sprawdzić za pomocą fikcyjnej gotówki. Tzw. wirtualna waluta służy zapoznaniu się z tytułem, dzięki czemu mechanika czy dźwięki nie będą wam już obce.

Gra oferuje nie oferuje standardowych znaków karcianych, zamieniono je na obrazki budynków do kupienia, a także potencjalnych kupców i specjalistów. Do tego rzecz jasna dochodzą dwa klasyki: Prime Property jako znak Wild z bagatela, wygraną rzędu 12 tysięcy żetonów oraz Scatter powiększający wygrane. Gazeta z kolei oznacza darmowe spiny i odpowiednie mnożniki wygranych.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Prime Property

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa Prime PropertyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe