Darmowy jednoręki bandyta Wasabi-San
Graj teraz

Wasabi-San

  • Microgaming

Wiecie czym jest Wasabi? Jeśli jeszcze nie próbowaliście, najwyższa pora na zmiany. Ta wyjątkowo ostra pasta najczęściej dodawana jest do sushi. Wielka popularność sprawiła, że również studio deweloperskie Microgaming połasiło się na wyprodukowanie gry z tym motywem przewodnim - automat Wasabi-San. Właśnie dlatego zapraszamy was do naszej krótkiej recenzji, w której testujemy jedzenie… wideo slota oraz wszystkie potencjalne opcje, które dla was dostarczy.

Wasabi-San to gra, która oferuje 15 zwycięskich układów, opcję Wild, Scatter, Darmowych Spinów i gier bonusowych. Maksymalny jackpot klasyczny to 500 żetonów, a procent RTP to 95,56%. Na planszy oczywiście brylują motywy japońskie. Na dole widnieją przyciski expert oraz pomocy, a do tego wyboru linii, żetonów czy maksymalnego zakładu. SPIN oznaczone jest niebieskim przyciskiem w prawym dolnym rogu. Osoby zainteresowane mogą przetestować slota za pomocą wirtualnej waluty. To klasyczne rozwiązanie Microgaming, które otwiera szereg opcji, od poznania mechanizmów po dźwięki. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta, deponowania środków, ale jednocześnie nie wygracie przy tym prawdziwej gotówki.

Tytuł oferuje kilka rodzajów sushi, a także inne potrawy z tego regionu. Będzie też parę postaci ludzkich, z czego najważniejsza wydaje się miska z Bonsai, która gwarantuje większe wygrane. Symbol Wasabi-San to z kolei darmowe spiny, których otrzymacie 10, a same wygrane będą tu pomnożone. Wild to dziwny, lekko przerażający zielony pan, który odda jackpot na poziomie 7 500 żetonów, dodatkowo zamieniając znaki z planszy w celu lepszego rezultatu. Grą bonusową jest tzw. Fish Market, który uruchomiony może być wyłącznie podczas darmowych spinów. Wygracie wtedy różne stawki w zależności od wylosowanych oznaczeń. Zapowiada się nieźle, dlatego gorąco polecamy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Wasabi-San

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Wasabi-SanZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe