Eastern Delights jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Eastern Delights

  • Playson

Automat Eastern Delights to dzieło studia Playson. Deweloper ponownie dostarczył nam hit, który prezentuje doskonałe animacje i zabiera nas w świat bogactwa ze wschodu. Jeśli lubicie odskocznie od codzienności i marzą się wam udane wakacje, zdecydowanie powinniście się zainteresować wideo slotem. Udostępnia on wiele możliwości, których wcześniej mogliście nie znać. Zapraszamy do krótkiej lektury w której wyjaśniamy dlaczego jest to tytuł godny uwagi i zainwestowania pieniędzy.

Wideo slot od Playson ma bardzo prosty układ graficzny, aczkolwiek dodatkowo uzupełniony przez animacje. Głównym ich bohaterem będzie bogaty sułtan, który obserwuje naszą grę. Plansza udostępnia rozwiązanie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów. Po obu stronach mapy widoczne są oczywiście układy zwycięskie na które będziecie polować. W tym przypadku jest ich 21, z czego RTP ukształtowane jest na poziomie 95,22%. To standardowy współczynnik dla tego studia, gwarantujący częste wygrane, bez względu na wybierane stawki. Na dole mapy dodatkowo znajdziecie stan konta, a także wartość zakładu, możliwość wyboru gry maksymalnej i przycisk rozpoczęcia gry.

W grze dostępne są znaki karciane od 10 do asa, z czego ten ostatni płatny jest w wysokości 15,75 żetonów. Dodatkowo cztery symbole graficzne nawiązują do wykwintnego jedzenia czy też pięknego pawia. Najważniejsze znaki to rzecz jasna Wild, skrywany za znakiem zapytania oraz Scatter w postaci pięknej kobiety. Pierwszy automatycznie uruchamia fazę respin znaków nie pasujących do zestawienia, dzięki czemu gracz otrzymuje możliwość wygrania większych pieniędzy. Scattery z kolei włączą fazę darmowych spinów, na podstawie których zakręcicie kompletnie bez ponoszenia kosztów, za stawkę ostatniego płatnego spina. W tej fazie dostępna jest też magiczna lampa. Pojawia się wyłącznie na piątej kolumnie i całkowicie niszczy pionowe zestawienie, dzięki czemu gracz zgarnia dodatkową rundę na grę.

Wszyscy zainteresowani mogą pograć w Eastern Delights za darmo. Wszystko za sprawą zaimplementowanej wirtualnej waluty. Pozwala ona bez rejestracji poznać cały system tego tytułu, bez limitu czasowego.

Graj za darmo Eastern Delights

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Eastern Delights jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe