Gra slotowa Phantom Cash za darmo
Graj teraz

Phantom Cash

  • Microgaming

Jak zaznaczają autorzy, jest to slot przewidziany dla ludzi o mocnych nerwach. Jego głównym atutem będzie steampunkowy charakter. Ma być przerażająco i konkretnie. Trafi zatem w gusta osób, dla których w slotach liczy się głównie klimat. Jest on wyróżniający. Stąd też automat Phantom Cash jest opcją, którą dobrze przetestować. Przypominamy, że dokonacie tego dla przykładu za pomocą wirtualnej waluty. Propozycje od Microgaming (deweloper, twórca gry) są całkowicie darmowe w użytku, nie wymagają rejestracji czy depozytów. Naturalnie dzięki temu nie ma szans na wygranie prawdziwej gotówki, ale bez wątpienia dobrze jest próbować i uczyć się wszelkich mechanizmów. To tak na dobry początek.

Gra przenosi nas do czasów wiktoriańskich. Odwiedzamy nawiedzony dom, do którego trafia dwóch pogromców duchów. Slot ma 5 bębnów i aż 25 zwycięskich układów, rozrzuconych po całej planszy. Napotkacie symbole owych panów, duchy, A, K, Q czy wiele innych, niezwykle charakterystycznych. Wszystkie linie są ustawione od samego początku, dlatego nie można ich modyfikować i wybierać niższych stawek do gry. To ciekawe rozwiązanie, aczkolwiek wcale nie oznacza, że gracz będzie musiał grać za duże kwoty, przeciwnie, te są ustawione zdecydowanie na każdą kieszeń.

Sama gra opiera się przede wszystkim na dodatku Wild Ghost Catchers. To dwa symbole pogromców, które zamieniają wszystkie inne na planszy. Wyjątkiem jest znak upiornego domu. Wygrane zyskane w ten sposób dają dwa razy większe wypłaty. Co ciekawe, taki dodatek występuje wyłącznie na 1 i 5 kolumnie. Dodatkowo domostwo oznacza dodatek Ghost Zap. Nasi bohaterowie wyłapują zjawy i kiedy uda się ich zdobyć osiem, automatycznie uruchamiany jest specjalny bonus. To właśnie kwintesencja Phantom Cash i spory wyróżnik na tle konkurencji. Jeśli szukacie czegoś nowego, co jednocześnie nie jest przesycone nowoczesną grafiką, lepiej trafić nie mogliście. Tzw. Ghost Meter będzie czymś, co wciągnie często nawet na długi godziny rozrywki. Bo kto nie chce złapać duchów?

Graj za darmo Phantom Cash

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra slotowa Phantom Cash za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe