Gra hazardowa Fortune Teller
Graj teraz

Fortune Teller

  • NetEnt

Czy wiesz co skrywa dla ciebie przyszłość? Fortune Teller to właśnie gra hazardowa, która zajmuje się jej przewidywaniem. Może się okazać tak, że ustrzeli dla ciebie ogromne pieniądze, a potem… sam ustalisz jak już je wydać. To kolejna propozycja od NetEnt, która może cię wciągnąć na długie godziny, szczególnie, że wypróbujesz ją całkowicie za darmo. Automaty w takiej szacie i o podobnej mechanice robią furorę w sieci i my to rozumiemy. Gra się przyjemnie, a po zapoznaniu z systemem liczyć można na kasę rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jak po nią sięgnąć? Tłumaczymy w dalszej części tej mini recenzji.

Fortune Teller daje ci bowiem wiele okazji do tego, by wyjść ze starcia obronną ręką. Symbole Wild, dla przykładu to szybkie i banalne wygrane, natomiast gdy w jednej linii pojawi się ich aż pięć, sięgniecie po mnożnik wynoszący 7 500 razy wasz zakład. Nie musimy mówić, że to bardzo dużo, prawda?

W tytule pojawiają się jeszcze dwa inne dodatki. Pierwszy z nich to oczywiście scattery gwarantujące darmowe spiny. Drugi z kolei uruchamia grę bonusową, w której wróżka odkrywa dla ciebie prezenty o których marzysz. Im więcej macie szczęścia, tym większa gotówka zasili wasze konta. Warto grać za prawdziwe pieniądze! Jednoręki bandyta z lat ubiegłych może się schować!

Graj za darmo Fortune Teller

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Fortune TellerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe