Graj za darmo na maszynie hazardowej Fortune Teller
Graj teraz

Fortune Teller

  • Play'n GO

Lubicie przepowiednie? Wierzycie we wróżby i tego typu sprawy? Jeśli tak, to automatFortune Teller będzie wideo slotem, który może was zainteresować. Autorami są specjaliści ze studia deweloperskiego Play N’ Go. Samo w sobie jest to już dużą recenzją. Ta ekipa odpowiada za liczne, mocne produkcje, które kierowane są do graczy wymagających, którzy jednocześnie lubią technologię i mocne atuty jak dla przykładu gry bonusowe czy wszelkiej maści znaki specjalne występujące w systemie. Specjalnie z tego względu prezentujemy wam krótką recenzję i przyglądamy się każdemu aspektowi, który możecie kojarzyć.

Zacznijmy od tego, że jest to tytuł nastawiony na pięć kolumn i trzy rzędy. Łącznie odda graczom do dyspozycji 20 zwycięskich linii, a także kolosalny jackpot podstawowy, który wyniesie 5 000 żetonów. Stawka na pojedynczego spina jest tu szalenie niska, aczkolwiek poziom RTP może zostawiać sporo do życzenia. Dlatego grę sugerujemy odpalać tym osobom, które liczą na duże jackpoty, które połączone są z przyzwoitą grafiką. Jeśli chcecie się sami przekonać, jak wygląda całość, poradzimy wam w pierwszej kolejności wykorzystać tzw. wirtualną walutę. Nie wiecie z czym się to wiąże? Otóż jest to fikcyjna gotówka, na podstawie której możecie dowolnie wykorzystywać mechanikę gry, bez rejestracji i depozytu, ale też bez realnych wygranych.

Tytuł oferuje fajny i kolorowy układ, w którym na dole znajdziecie wszelkie przyciski powiązane z rozrywką, od wyboru stawki, przez wartość żetonu, automatyczną grę, maksymalny zakład i przycisk spinowania. Gra daje nam takie znaki jak karciane od 10 do A, ale też inne figury, w tym te magiczne, Wild, Scatter, darmowe spiny, grę bonusową!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Fortune Teller

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Fortune TellerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe