Lotto Madness gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Lotto Madness

  • PlayTech

Prezentujemy wam slot Lotto Madness, który został przygotowany przez dewelopera Playtech. Abstrahując od wielu propozycji, które wypuszczają na rynek, ta nie jest współczesna i nawiązuje mocno do tego, co znaliśmy jeszcze z barów i pubów początkowych lat dziewięćdziesiątych. Napotkacie tu pięciobębnowy system (5x3) oraz 20 zwycięskich układów. Wszystko przez swoją prostotę jest przejrzyste i od razu dojdziecie do systemu wykorzystanego w grze. Na dole widoczne są wszelkie układy, przycisk zakładu, granych linii, maksymalnej gry i spinowania. To właśnie ten będzie kluczowy dla każdego z was. Jeśli chcecie się poznać bliżej z systemem, wystarczy przejść n wybraną stronę i wybrać grę na wirtualną walutę. To klasyczna opcja bez logowania, która w tym przypadku daje 2 000 dolarów kredytu. Oczywiście nie są to prawdziwe pieniądze, dlatego nie musicie się martwić. Brak konieczności rejestracji, wypełniania formularzy czy oczywiście składania depozytu. Brzmi fajnie? W takim razie przechodzimy do głównego założenia.

Lotto Madness udostępnia znaki bil bilardowych, od 6 do 10. Do tego dochodzi bardzo zadowolony jegomość trzymający plik banknotów, szampan z lampkami, dużo gotówki oraz dwa najważniejsze, symbole Scatter i Wild. Pierwszy z nich mnoży wygrane, dzięki czemu sięgniecie po jeszcze więcej kasy. Wild z kolei zamienia wszelkie znaki z planszy, wystarczą też jedynie dwa w układzie, by dać sukces. To również ogromny zastrzyk finansowy, ponieważ przy układzie pięciu znaków da to 10 000 żetonów. Taki jackpot musi robić wrażenie. Playtech dało w tym przypadku rade i mocno nas to cieszy.

Jako interesujący dodatek napotkacie grę bonusową. Uruchamiana jest przez specjalne znaki, które pokazują się jedynie na 1 i 5 polu gry. Widzimy wówczas coś na wzór koła fortuny, powiększającego proporcjonalnie nasze wygrane. Jak zatem widzicie, nie jest to typowy klasyk, ale połączenie starości z ciekawymi nowinkami technologicznymi, jakie lądują i są dostępne na rynku. Warto zagrać, przekonajcie się o tym!

Graj za darmo Lotto Madness

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Lotto Madness gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe