Maszyna hazardowa Lucky Leprechaun’s Loot online
Graj teraz

Lucky Leprechaun’s Loot

  • Microgaming

Przed wami slot bezpośrednio od studia deweloperskiego Microgaming. Z tej też okazji pragniemy sprawdzić i przetestować dokładnie wszystkie opcje, jakie w nim napotkacie. W naszej recenzji znajdziecie zatem kluczowe informacje o grze Lucky Leprechaun’s Loot, która nawiązuje bezpośrednio do łupu, który można znaleźć na końcu tęczy. Jeśli interesują was sakiewki pełne złota i realne nagrody pieniężne, zdecydowanie warto pozostać z nami. Jednocześnie zaznaczamy, że jest to gra, która tak samo jak inne pozycje pochodzące od Microgaming, jest możliwa do rywalizacji za wirtualną walutę. To fikcyjna gotówka, która pozwoli zaspinować tak wiele razy, jak tylko będziecie chcieli. Dzięki temu poznacie mechanizmy i pełnię grafiki czy dźwięków, nie składając nawet najniższego depozytu. Co ważne, nie ma przy tym konieczności zakładania konta i wypełniania jakiegokolwiek z formularzy. Miłej lektury i ogromnych wygranych!

Sam system pokazuje bardzo prostą, zieloną planszę, z tęczą w tle. Znajdziecie na niej układ 5x3, czyli pięciu kolumn i trzech rzędów. To bardzo klasyczne, aczkolwiek nowocześniejsze niż w przypadku wielu gier tego studia. Łącznie gracze zgarną przy tym 50 płatnych układów. Gra oferuje sześć znaków karcianych od 9 do asa, który wcale jednak nie będzie lepiej płatny niż król i dama. Inaczej ma się sprawa w przypadku butów, worka z pieniędzmi, szczęśliwej studni oraz garnka ze złotem. Tutaj wygrane są pokaźniejsze. Na deser pozostawiliśmy wam symbol Wild, który zamienia wszystkie inne na planszy. Wygrane bazowe są też podwojone, a przy darmowych spinach potrojone. Scatter z kolei uruchamia fazę free spins, a także tajemnicze wygrane i dodatkowe obroty. Opcji jest zatem naprawdę dużo. Zakręćcie choć parę razy by przekonać się o uroku tej gierki Microgaming.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Lucky Leprechaun’s Loot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Lucky Leprechaun’s Loot onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe