Darmowy automat hazardowy Path of the Wizard
Graj teraz

Path of the Wizard

  • Microgaming

Przed wami slot Path of the Wizard. Jest to gra produkcji Microgaming, co samo w sobie zawiera w sobie wielką rekomendację. Tytuł opowiada historię drogi czarodzieja i wszelkie trudności i niebezpieczeństwa z tym powiązane. Jest mrocznie, ale jest przy tym ciekawie i wciągająco. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się sprawdzić specjalnie dla was wszystkie układy, a także panujące mechanizmy. Deweloper przyzwyczaił nas do mocnych klasyków, w tym jednak przypadku otrzymamy zaawansowany technologicznie produkt, który wciąga na dziesiątki godzin.

Jeśli chodzi o Path of the Wizard, oparto go na 5 bębnach. Przy trzech rzędach wydaje się, że jest to rozwiązanie rozsądne. Zaimplementowano 25 rodzajów linii, które doprowadzą was do zwycięstwa. Każda z nich zaoferuje wypłatę prawdziwej gotówki, dlatego warto zacząć polowanie. Stawki minimalne są naprawdę nieznaczne, dlatego polecamy to również osobom początkującym. Poziom zwrotu inwestycji nie jest publiczny, natomiast sam jackpot już jak najbardziej. Wynosi 2 500 żetonów.

Plansza rzeczywiście jest mroczna, aczkolwiek bardzo przejrzysta. Na dole znajdziecie odnośniki do menu, ale też do wszystkich interesujących was przycisków: wyboru granych linii czy też wartości żetonów. Nie brakuje automatycznej gry czy bilansu waszego konta. Zakład maksymalny to tylko jedno kliknięcie. W grze występuje sześć znaków karcianych, od 9 do asa, ale też cztery magiczne symbole, łącznie z czarnoksiężnikiem. Tytuł zaoferuje dwa innowacyjne rozwiązanie, które możecie już kojarzyć z gier Microgaming. Pierwsze z nich to Scattery, które gwarantują włączenie fazy darmowych spinów. Drugie z kolei to Wild, odpowiedzialne za wymianę innych grafik z planszy, by gracz zyskał kolejną szansę na wygraną.

Faza darmowych spinów to podwojenie wyników, co sprawia, że klasyczne wygrane mogą być jeszcze większe. Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie przetestować te rozwiązania, gorąco wam polecamy wirtualną walutę. To fikcyjna gotówka, opracowana przez Microgaming, na podstawie której poznacie tytuł znacznie lepiej bez konieczności zakładania konta czy też składania jakiegoś depozytu, nawet minimalnego.

Graj za darmo Path of the Wizard

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Path of the WizardZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe