Graj bez depozytu w Enchanted Crystals
Graj teraz

Enchanted Crystals

  • Play'n GO

Witamy was w magicznym świecie automatu Enchanted Crystals. To wideo slot wyprodukowany przez studio Play N’ Go. Jak zapewne wiecie, to bardzo mocny operator i dostawca w branży, dlatego możecie się spodziewać rozrywki na najwyższym możliwym poziomie. Specjalnie z tej okazji prezentujemy krótką recenzję, która pokaże wszelkie mocne strony. A jest o czym rozmawiać, bowiem sam tytuł oferuje 243 metody na wygraną, klasyczny układ 5x3, a także szalony wręcz współczynnik zwrotu do gracza. Kształtuje się tu na poziomie 97%, co jest rezultatem znacznie lepszym niż u większości konkurentów.

Gra Enchanted Crystals nawiązuje do baśniowego świata wróżek i czarodziejek. Możecie się zatem spodziewać bardzo kolorowych animacji. Zielone tło i piękne rysunki spisują się idealnie. Biorąc pod uwagę wiele możliwości na wygraną, dobrze jest się zainteresować. Na dole znajdziecie spis potencjalnych opcji w grze, automatyczny rozruch, wybór stawek, zarówno w zakresie linii, wartości żetonów, ale też po prostu guzik SPIN. To on rozpoczyna zabawę. Wszystko to możecie poznać za darmo, po prostu poprzez wykorzystanie wirtualnej waluty. Jak działa to w praktyce? Po prostu przechodzicie do gry, bez rejestracji i depozytu. Przyznane demo credits są odnawialne, dlatego przetestujecie wszelkie opcje bez ograniczeń czasowych.

Tytuł oferuje symbole Wild. Oznakowane są przez niebieskie kryształy. Wymieniają one inne znaki z planszy, mogą się też rozwijać na całą kolumnę, dając coraz to większe wygrane i mnożąc je. Jest też Goblin King, który odpowiada za grę bonusową. W tej fazie potencjalna nagroda sięgnąć może nawet 500-krotność zakładu początkowe. Jeśli uzupełnimy to wszystko o darmowe spiny wynikające ze Scatterów, otrzymujemy świetny tytuł na wieczór.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Enchanted Crystals

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Enchanted CrystalsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe